1397/6/25 يكشنبه مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی سال1397

دانشگاه پیام نور اردکان با تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سراسری و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سال  1397 به اطلاع می رساند مدارک مورد نیاز جهت پذیرش و تشکیل پرونده فیزیکی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی به شرح ذیل می باشد:
پذیرفته شدگان لازم است در از تاریخ 27/06/97لغایت 3/7/97 با آماده کردن فایل اسکن شده مدارک ثبت نام به سامانه ثبت نام دانشگاه(گلستان) به آدرس اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir مراجعه وثبت نام نمایند. وسپس مدارک  ثبت نام را به آموزش دانشگاه پیام نور اردکان تحویل نمایند.

مدارک ثبت نام:

1-اصل شناسنامه و دو سری کپی از آن
2-اصل کارت ملی و دو سری تصویر آن (پشت و رو)
3-6قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده
4-اصل مدرک یا گواهی موقت دیپلم متوسطه یا دیپلم نظام قدیم به همراه دو تصویر آن
5-اصل مدرک یا گواهی موقت پیش دانشگاهی به همراه دو تصویر آن(تاریخ اخذ مدرک حداکثر 31/6/97)
تذکر:
برای پذیرفته شدگانی که تا تاریخ 31/6/97موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشده اند تا 30/11/97مهلت داده می شود تا مدرک پیش دانشگاهی اخذ کنند. از این دسته از پذیرفته شدگان ثبت نام موقت به عمل می اید و پس از اخذ مدرک پیش دانشگاهی ثبت نام انان قطعی می شود. ضمنا نیمسال اول 98-97 برای انان مرخصی تحصیلی درج می گردد.
6-اصل ریزنمرات سه ساله دبیرستان به همراه دو تصویر آن
7-اصل ریزنمرات پیش دانشگاهی به همراه دو تصویر آن
8- رسید تأییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی برای نظام جدید و تأییدیه تحصیلی دیپلم برای نظام قدیم (مراجعه به دفاتر پیش خوان خدمت و درخواست تأییدیه تحصیلی)
9-اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
تذکر: پذیرفته شدگانی که فاقد کارت پایان خدمت یا معافیت دائم می باشند باید پس از تحویل مدارک به آموزش دانشگاه به پلیس +10 مراجعه نمایند.
10-پوشه فایل گردان با گیره (تهیه از واحد انتشارات دانشگاه پیام نور اردکان)
تذکر:
پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده در دوره های کاردانی و کارشناسی مورد تایید دارند(به شرط داشتن مدرک پیش دانشگاهی) و متقاضی تطبیق واحد هستند مقتضی است تقاضای کتبی خود رابه آموزش مرکز ارائه نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر