آخرین اخبار
1403/4/11 دوشنبه
برگزاری گرامیداشت مقام استاد و معلم و تجلیل از همکاران دانشگاه در آستانه عید غدیر

.

📌 در آستانه عید سعید غدیر خم و همزمان با پایان سالتحصیلی و به شکرانه یک سال خدمت صادقانه، ضمن گرامیداشت مقام استاد و معلم، از همکاران دانشگاه پیام‌نور اردکان تجلیل به عمل آمد.

در این برنامه که با حضور جناب آقای محمدتقی سنایی از فرهیختگان و پیشکسوتان عرصه تعلیم و تربیت، جناب آقای مهندس عابدی از خیرین بزرگوار، سرکار خانم دکتر کرمانیان معاونت محترم فرماندار، جناب آقای شاکر مدیر محترم آموزش و پرورش، سرکار خانم حاج اسماعیلی مشاور محترم فرماندار، حجه الاسلام سعیدی پناه امام جماعت، جناب آقای نامزد از پیشکسوتان محترم دانشگاه، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه پیام‌نور اردکان برگزار شد، ابتدا دکتر رضاپور ریاست دانشگاه، ضمن معرفی امکانات و دستاوردهای دانشگاه از زحمات پرسنل دانشگاه تقدیر نمودند. همچنین سرکار خانم دکتر کرمانیان معاونت محترم سیاسی فرمانداری ضمن برشمردن جایگاه ویژه دانشگاه پیام‌نور اردکان در آموزش عالی شهرستان و استان، از زحمات پرسنل این دانشگاه تشکر نمودند. 
در پایان این مراسم، از جناب آقای محمد تقی سنایی، از فرهنگیان باسابقه و خوشنام، جناب آقای مهندس عابدی از خیرین بزرگوار و اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه پیام‌نور اردکان با اهدای تندیس یادبودی تجلیل به عمل آمد. 
لازم به ذکر است جناب آقای سنایی حق معلمی بر گردن بیشتر پرسنل دانشگاه داشته و جناب آقای مهندس عابدی نیز ضمن ساخت خوابگاه دانشگاه پیام‌نور، زمینه اسکان بیش از ۳۰۰ نفر از دانشجویان دختر دانشگاه‌های شهرستان اردکان را فراهم نموده‌اند.

📆 ۳ تیر ۱۴۰۳
روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور اردکان


 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر